Елена Бурзиева

Я тримаю у руках дивовижну “істоту” – горнятко з якого злітає птах. Ви скажете: “Вона ж – не жива!” Але для мене це не так.
Тепла часточка Землі, сповнена сонячною енергією… Червона глина, та ще й так оброблена – моя слабкість)))) І те, що це горнятко виконане жіночими руками, сповнює мене якоюсь стародавньою гордістю, що йде з глибини віків від праматерів.
З дитинства вдома у мами я бачила уламочок дуже старовинного глечика. Це була пам’ятка з якихось археологічних практик. На ньому назавжди був викорбований відбиток пальця гончара. Мене завжди дивувало – який маленький пальчик! Але ж це було не дивно. Колись дуже давно за часів неоліту в так званих “суспільствах партнерства” (десь у Трипіллі, Чатал-Гуюку тощо) гончарами часто-густо були жінки. І ось – Тетянка відродилась за часів патриархату))))
Гончар – чаровниця. Вона, як божество, творить з необробленого комочка глини Птаха і відпускає у Всесвіт.
Дякую за силу жіноцтва на моїй поличці! За мрію, за спогади та тепло давнини у сучасному горнятку! Даріть цю радість і щирість людям й надалі. Добра Вам, моя землячко!))))

Ольга Соломка

Чудові горнятка, дуже сподобалися

Irina Parshina

Для меня всегда рождение керамики из-под рук мастера было маленьким чудом. Еще большее чудо, что после “свадьбы” глины с огнем получившееся изделие набирается сил и может содержать в себе столько приятного и полезного. Чашка может содержать холодную колодезную воду и горячий ароматный чай, тарелка – станет пристанищем для кусочка торта или других вкусностей, а глубокая тарелка может наполниться ягодами и фруктами. Но самое ценное – это то, что керамика сделана именно руками любящего свое дело мастера. Именно мастер делает каждое изделие уникальным, наполняет его жизнью и теплом. Потому чашка, сделанная руками Мастера, стала самым любимым подарком для моего сына. Она такая легкая и удобная, что он даже старается пить из нее только по вечерам, чтоб в спешке перед школой не повредить ее.

Yuriy Strokin

Супер классная керамика!Такую нигде не найдешь!

Оксана Кузнецова

Кажуть, що на 80% кава готується у турці на вогні, а завершується приготування у тому посуді, куди її розливають. Одна справа, коли це паперовий, пластиковий стаканчик або тонка керамічна чашка, вважай, що 20% смаку залишилося не відкритими. Інша – глиняні горнятка з товстими стінками де кава “дозріває”. А якщо ці горнятка ще й зроблені з душею, умілими та добрими руками справжнього майстра – 100% смак кави вам забезпечений. Дякую Тетяні Болгаровій за те, що завдяки її майстерності ми з сім’єю п’ємо справжню каву!

Тетяна Луговська

На Великдень отримал чудовий подарунок від Оксана Погомій – філіжанки з етно зображенням!!! Які вони гарні!!! Ручна робота, відчувається з якою великою любов’ю і майстерністю вони зроблені!!! Тонкий та дуже ніжний фаянс, легкі, приємні на дотик філіжанки!!!! Побачивши вперше у FB таку красу- відразу закохалася, та подумала, що ч б неодмінно собі такі придбала!!! Але між нами відстань… Північ та південь…. І ось, ооимавши такий подарунок, я вражена!!! Саме НЕБО, розставило все на свої місця!!!! Хтось подумає, що так не буває!!! Все можливо, іноді намірів стають реальністю!!!!
Пан Тетяна молодець, пишаюся, що у нас такі МАЙСТРИНІ!!! Ваші вироби надзвичайно чудові, справді заряджені позитивом!!!! Щоденно родиною користуємося ТІЛЬКИ ВАШИМИ ФІЛІЖАНКАМИ ТА ОТРИМУЄМО НАДЗВИЧАЦНУ НАСОЛОДУ!!!!! 💕 ДЯКУЮ, ДЯКУЮ, ДЯКУЮ!!! Бажаю реалізації Ваших задумів!!!!! Ваші роботи варті уваги!!!!!

Galyna Kryvoruchko

Хочу подякувати Вам за приємне та бажане знайомство! У дитинстві мріяла гончарити: ліпила тарілки, чашки, вази (як могла і чим))) чекала, поки бабця піч затопить… приємні спогади!) Тож дуже радію вашому натхненню, індивідуальності і любові до своєї справи! Дуже гарні, зручні і неймовірно приємні горнятка дня ранкової кави і вечірнього какао☕️ Надихайтесь! Творіть! Радуйте! Гарних ідей і успіхів вам, Тетянко! Дякую!💐