BolgarovaCeramics - Авторська кераміка від колишньої веб-розробниці

Вітаю! Мене звати Таня Болгарова і я створюю авторську кераміку BolgarovaCeramics.

За фахом я зовсім не кераміст, навіть не гончар. Вищу освіту отримала у 1999р. в області програмування. З тих пір і аж до 2018 року займалася розробкою веб-сайтів, веб-дизайном, СЕО та копірайтингом.

У 2016 році вперше сіла за гончарне коло, ну й понеслося… Зрозуміла, що це назавжди 🙂 Без глини та без гончарного кола вже ніяк. Це як кохання на все життя.

Вчилася гончарити самостійно з нуля – це окрема розмова, що відчуває програміст при роботі з глиною, та ще й за гончарним колом – на початку у голові постійно вспливала комбінація клавиш Ctrl+Z. Але нічого, вже звикла працювати й без клавиш 🙂 Продовжую вчитися різним технікам й зараз.

У 2017 році виграла у грантовій програмі та отримала електричне гончарне коло, потім купила пічку, потім виграла ще один грант. На прикінці 2017 року у мене вже з’явилася маленька майстерня, де я зробила ремонт й поставила обладнання. Навесні 2018 року отримала перше успішне замовлення.

А в літку 2018 року зробила власний сайт bolgarovaceramics.com.

Купити готові керамічні вироби ручної роботи можна у магазині. Розділ Фотогалерея містить керамічні вироби, які вже роз’їхалися по всьому світу або які я зробила на замовлення для компаній та приватних осіб.

Отак і получилася в мене авторська кераміка від колишньої веб-розробниці. Я завжди відкрита до співпраці та із задоволенням візьмуся за нові замовлення.

Зв’язатися зі мною, задати питання або зробити замовлення на кераміку ручної роботи, Ви можете через розділ Контакти